“Меблі з пластмаси” – судячи з самої назви, вже асоціюються з кітчем. Сьогодні, вчора і в майбутньому, одним словом – завжди цінують природні матеріали, і ми, також, підтримуємо таку тенденцію. Однак, якщо взяти до уваги нашу підбірку інтер’єрів з меблями із прозорого пластику, то однозначно він Вам сподобається!

Правильно оформлені красиві, легкі, делікатні та придатні для будь-якого стилю, вони додають елегантності та неперевантажують інтер’єр. Вони є чудовим рішенням у невеликих просторах, який вони не захаращують.

Так, використання пластмасових меблів у стереотипному світі дизайну – вважається mauvais ton. На жаль, ми не раз бачили кошмарні інтерпритації з використанням прозорих акрилових меблів, тому дуже важливою є майстерність правильної комплектації. Як казав один з моїх улюблених викладачів “уміла приготувати, та не вміла подати” –  так, наприклад, сам по собі акриловий стілець чи столик, можливо, і нічого не вартий, проте, коли він гарно вписується в інтер’єр, здається, що він створений для нього, і, якщо його замінити, наприклад на… деревяний – то втратиться весь цей шарм.

Найпоширенішим виробником акрилових меблів та аксесуарів для інтер’єру є Kartell, зокрема, їхній стілець Ghost. S, який зустрічається в багатьох проектах дизайнерів. Не менш популярний прозорий стілець TOBIAN, Ікеа. Він виконаний у більш сучасній формі.

 

Але, незалежно від форми чи стилю, пластикові стільці є не достатньо зручними в плані сидіння. Гадаємо, що кожен вибрав би сісти на м’який стілець. Тому, часто такі стільці можна зустріти з накинутим хутром овчинки чи просто з пледом.

На відмінну від стільців, акрилові журнальні столи чи консолі не виявляють ніяких незручностей. Дуже невимушено впишуться у будь-який інтер’єр.

Оригінально виглядають м’які меблі на прозорих акрилових ніжках – вони ніби зависли у повітрі:)

Здивувались, як побачили ліжко також з цього прозорого акрилу.

Отже, незважаючи на всі стереотипи, прозорі меблі ми однозначно любимо.